Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
3-slaapkamer Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino Jacó heeft een eersteklas ligging op 7 minuten loopafstand van G-Spot en biedt plaats aan maximaal 8 gasten. Dit 250 m² grote appartement beschikt over een bubbelbad en ligt in de onmiddellijke nabijheid van het Jaco Library and Learning Center.
Dit appartement is gelegen op afstand van 2 km van het Playa Jacó. Mirador De Jaco ligt op 10-minuten rijden van deze 3-badkamer accommodatie.
Dit appartement is voorzien van airconditioning, en biedt een balkon en een zitruimte, evenals uitzicht over de zee. Bij deze accommodatie zijn een bubbelbad, een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.
Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt op een korte afstand van Terminal Jaco - San Jose busstation. Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door het appartement. Dit appartement biedt een terras en heeft tevens een buitenzwembad.
- Locale bezienswaardigheiden
- Antiguo Cementerio de Jaco350 m
- G-Spot400 m
- Zukia Art Gallery1,1 km
- Neo Fauna1,6 km
- Citicinemas Plaza Coral1,2 km
- Super Multiahorro Jaco1000 m
- Parque Johannes Dankers1,1 km
- Frutas & Tablas1,6 km
- Teatro Jaco1,2 km
- Vista Guapa Surf Camp1 km
- Luchthavens
- Vliegveld Quepos71 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Jacuzzi
- Fitnesscentrum
Diensten
- Autoverhuur
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino.
Gasten van Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, G-Spot, op 7 minuten wandelen vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Mirador De Jaco (3 km) en het Playa Jacó (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino te boeken?
De prijs van het boeken van Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino is $673. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino?
Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino heeft parkeerplaatsen. - ❓
Wordt luchthaventransfer verzorgd door dit appartement?
Gasten van dit appartement kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt het appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van het appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 250 vierkante meter. - ❓
Heeft Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino een eigen zwembad?
Spectacular 3 Bedroom Penthouse At Crocs Resort Casino heeft, natuurlijk, een zwembad.